OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 22.10.2019 22:49:00 

AUTODOPRAVA   A   SŤAHOVANIE    KASO-TRANS    KOŠICE

katalóg stránok

 

 

 

Vitajte  v  sekcii   sťahovanie

 

 

Sťahovanie...  Takmer každý to aspoň raz v živote zažil. Niektorí  ľudia aj viackrát a sú aj takí, ktorí doslova kočujú z miesta na miesto. Sťahujú sa za prácou, do iného mesta, či do väčšieho alebo menšieho bytu. Sťahovanie z jedného miesta na druhé je dosť náročná záležitosť a to nielen technicky, ale aj psychicky a samozrejme ekonomicky. Niekedy sa tomu ale nemôžete vyhnúť a práve preto sme tu my, s dlhoročnou praxou v odbore,  aby sme Vám to uľahčili a presťahovali Vás bez stresu, s úsmevom a za výhodných podmienok. 

 

 

Bezplatná obhliadka pred sťahovaním

Každý  náš zákazník  má k  dispozícii  bezplatnú  obhliadku  a dohodnutie  najvhodnejšieho  termínu a postupu pri sťahovaní,  ktorý Vám bude vyhovovať  a zároveň bude ekonomicky najlepší. Naše  dlhoročné  skúsenosti pri práci s nábytkom,  zariadením a  naše  referencie Vám zaručujú,  že  budete  spokojní aj so systémom  sťahovania,  profesionálnym prevedením práce, spoľahlivosťou  a nakoniec aj s cenou  za službu.

 

Aké auto objednať na sťahovanie

Poradíme Vám,  aké  auto  by  bolo  najlepšie  použiť, aby sa efektívne využilo a tým aj ušetrilo čas a cenu  za celú službu. Dodávkové  auto je vhodné na presťahovanie menšieho bytu, alebo pár kúskov nábytku, bielej či  čiernej  techniky alebo mechov  či  škatúľ  s osobnými vecami.  Ak už potrebujete  presťahovať väčší  byt, dom či firmu a podobne, je  lepšie väčšie skriňové  auto, do ktorého sa toho zmestí viac. Výhodou je aj to, že sa dá všetko  lepšie uložiť ,  vysoký nábytok aj chladnička a podobne môžu byť na aute postavené, čím sa predchádza ich poškodeniu a môže sa previezť všetko naraz a bez nutnosti sa vracať na miesto nakládky. Ak by náhodou jedno auto nestačilo, je výhodná aj kombinácia oboch áut. Do skriňového sa naložia objemnejšie, ťažšie a vyššie kusy nábytku, ťažká biela technika a to za pomoci hydraulickej plošiny. Do dodávkového auta sa môžu naložiť škatule, mechy, drobný nábytok a príslušenstvo podľa potreby.

Koľko nosičov  na sťahovanie

Na základe našich skúseností  Vám  odhadneme,  koľko   chlapov - nosičov  je  najvýhodnejšie  na sťahovanie  zabezpečiť,  aby  sa  služba  dala  urobiť  efektívne  a  s  minimálnymi  prestojmi,  čo znamená aj za výhodnú cenu. Optimálny počet je možné dohodnúť  podľa  konkrétnych  podmienok,  použitého  auta, počtu  poschodí,  množstva  sťahovaných vecí  a  podobne, alebo aj na základe bezplatnej obhliadky. 

Balenie

Ak si balíte veci a nábytok svojpomocne, tak  je dobré používať pevnejšie škatule alebo vrecia, aby nedochádzalo k ich roztrhnutiu a tým aj poškodeniu vecí. Je dobré  do nich nakladať len toľko, aby sa dali debničky či škatule stohovať, vrecia zaviazať alebo zalepiť, aby sa mohol lepšie využiť nákladný priestor auta. A netreba zabúdať na to, že s nimi budete chcieť po presťahovaní manipulovať aj sami, tak aby neboli prehnane ťažké.  Dosť podstatnou vecou je aj označenie, ktoré Vám zjednoduší  a urýchli  vybalovanie.  V prípade požiadavky zabezpečíme  balenie  aj  prípravu  vecí na sťahovanie,  aby boli  bezpečne  a  spoľahlivo  naložené  a  presťahované.  Na  balenie  a  prípravu na sťahovanie  máme k dispozícii  škatule, vrecia, deky , stretch  a  bublinkové  fólie ,  upínacie popruhy,  lepiace  pásky a podobne.

Montáž a demontáž 

Nemáte skúsenosti s demontážou nábytku, vešiakovej steny, dvierok  zo  skrine či garniže alebo lustra, alebo nemáte náraďové  vybavenie?  Nevadí,  my Vám  zabezpečíme  aj  demontáž  a  po  dohode aj  následnú montáž  presťahovaných vecí a zariadenia.  Zabezpečíme  aj  skladanie/montáž  nového  dovezeného nábytku, drobné opravy v domácnostiach, vŕtanie dier, montáž poličiek a iných drobných opráv....

Termín  sťahovania

Je dobré si vopred a včas dohodnúť  termín sťahovania, pretože cez víkendy a na konci mesiaca je väčšinou viac objednávok. Objednať sťahovanie aj s prípadnou predbežnou bezplatnou obhliadkou je možné  telefonicky alebo mailom. Malé prevozy vieme po dohode zabezpečiť aj do polhodiny od objednávky

Vypratanie  bytu,  domu  či  firmy

Pri sťahovaní, predaji alebo kúpe bytu či domu je celkom prirodzené, že nájdete množstvo starých a nepotrebných vecí, ktorých sa potrebujete zbaviť. Máme  pre Vás riešenie a vieme to aj zrealizovať. Zabezpečíme  vypratanie  bytu, domu či firmy, pivnice či garáže a aj odvezieme starý a nepotrebný nábytok, umakartové jadro či elektrozariadenie, alebo nepoužívané veci do Zberného dvora. Veci pred odovzdaním je potrebné roztriedť, čo si môžete urobiť sami  (Ako triediť odpad je výstižne popísané na stránkach firmy Kosit), alebo to vytriedime my, keďže s tým máme dlhoročné skúsenostiOdber pre súkromné osoby je bezplatný. Po ukončení sťahovania  môžeme vysťahované priestory upratať  a  pripraviť  na  odovzdanie. 

Pianíno, kopírka či stroj a iné ťažké bremená

Keďže k  životu  patria aj  náročnejšie úlohy, za pomoci profesionálnych pomôcok a za  primerané príplatky vykonávame aj prenos a prevoz ťažkých bremien ako sú pianína, klavírne krídla, zdravotnícke  prístroje, trezory,  kopírky,  stroje,  technologické  zariadenia a iné neštandardné veci,  ktoré  nie je možné  prenášať    či  prevážať  bežným  spôsobom.

 

 

        0905 426 061              kasotrans@gmail.com

 

 

 

*kaso-trans*

 

 

 

Všetky texty, obrázky, fotky či video internetovej stránky http://www.stahovanie.weblahko.sk  je zakázané kopírovať a sprístupňovať verejnosti bez predchádzajúceho písomného povolenia v zmysle Autorského zákona a ostatných príslušných právnych predpisov.

 

TOPlist My Great Web page